KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13878395
nr 1387 8395
Fred Slocombe
(1847-1920), Storbritannien
Etsning, Signerad. Motivet: 27x18 cm, yttermått inklusive ram: 46x35 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:40:46
26/3 15:11:20